Подробиці допису 318

Срібло від васильківських футболістів в турнірі Шкіряний м’яч

Написав newsmaker, в Спорт

22 травня 2016 року, на на базі спотривного клубу "Арсенал" в селі Шкарівка Білоцерківського району, відбулись фінальні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч", серед команд юнаків 2003 року народження.

Команда Васильківського району, яка сформована з вихованців Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи (учні Калинівської ЗОШ №1, Глевахівської ЗОШ, Кодаківської ЗОШ та Іванковичівського НВК), також приймала участь в цих змаганнях пройшовши з перемогою зональний відбірковий турнір.

Фінал "Шкіряного м’яча" Київської області зібрав в селі Шкарівка шість найсильніших команд з:
Білої Церкви;
Баришівського району;
Бородянського району;
Бориспільського району;
Васильківського району;
Рокитнянського району.

Команди шляхом "сліпого" жеребкування, були розподілені на дві групи, змагання в яких пройшли по коловій системі.

Наші хлопці з Васильківщини в першому матчі своєї групи з рахунком 1-0 обіграли команду з смт Пісківка (Бородянського району).

Другий матч, також склався на користь нашої команди ,яка виграла в команди з смт Рокитного з рахунком 3-1. Дві перемоги і перше місце в своїй групі, дало змогу зіграти в стиковому матчі з командою Бориспільського району за золоті нагороди.

В напруженому і безкомпромісному футбольному поєдинку наші хлопці проявили найкращі командні якості гри. В середині першого тайму, команда Васильківського району з пенальті відкриває рахунок 1-0. В кінці другого тайму команді Бориспільського району вдалось відігратись. Матч закінчився "бойовою" нічиєю 1-1. В серії післяматчевих пенальті вдача була на боці суперників з Щасливого (4-2).

Команда юнаків 2003 року з Васильківського району Срібний призер змагань Київської області на призи клубу "Шкіряний м’яч". Хлопці заслуговують на найкращі слова подяки, за бійцівський характер і волю до перемоги. Вітаємо нашу команду та її тренера - Осьмака Олександра Миколайовича і відповідального за участь команди- Кучму Василя Миколайовича і бажаємо успіхів в наступному футбольному сезоні.