Подробиці допису 295

Чемпіон Європи серед школярів з боксу - вихованець районної ДЮСШ

Написав newsmaker, в Спорт

Чемпіонат Європи серед школярів проходив з 23.07 по 31.07.16 року в місті Загреб.

31 липня 2016 року у Хорватії пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату Європи з боксу.

За результатами змагань збірна України, до складу якої входив і боксер з Васильківщини (Лагута Олег) - посіла друге загальнокомандне місце.

В активі нашої команди одинадцять нагород.

В ваговій категорії 38,5 кг - Лагута Олег - вихованець Васильківської районної ДЮСШ та тренера -Майстра спорту Міжнародного класу - Джунківського Олексія Васильовича на чемпіонаті Європи показав відмінний результат.

Провівши п'ять поєдинків - усі п'ять було виграно. По дорозі до фіналу він виграв у ірландця, поляка, білоруса та інших. В фіналі Олег здолав опір боксера з Росії - Киріла Калідінова і завоював золоту медаль та звання чемпіона Європи серед школярів.

Вітаємо Олега та його тренерів з цим успіхом !!!